Our Projects

Проекти

Система ЧПК для деревообробного верстата МАКА SE-27-CNC-DS

Об’єкт автоматизації: Спеціалізований центр обробки деревини для одночасної обробки петель
та замків дверних полотен – MAKА SE-27-CNC-DS.

Комплект постачання:

  • Два контролери UniCon32.
  • Панель оператора.

Монтажні та пусконалагоджувальні роботи виконані. ПЗ ЧПК адаптовано до завдань, які виконує машина.

Опис системи керування:

Панель оператора включає робочу станцію на базі ПК, сенсорний монітор 19 дюймів, вологостійку металеву клавіатуру з трекболом, кнопки автоматизації живлення та сигнальні лампи.

Панель оператора дозволяє вводити та редагувати текст програм з клавіатури, USB-накопичувача або отримувати їх через Ethernet. Під час роботи машини монітор відображає інформацію про виконану команду, позиції та стан компонентів машини. Оператор може вводити параметри роботи системи, розмір інструменту, запускати та зупиняти виконання програми, регулювати поточну швидкість виконання програми на кожному боці та інше за допомогою панелі оператора.

Через окремий канал Ethernet панель оператора відправляє керуючі команди до ЧПК-контролерів та отримує зворотній зв’язок про стан системи.

Кожен ЧПК-контролер включає:

  • Модуль живлення, що перетворює напругу DC24V на необхідну напругу для всіх елементів контролера.
  • Модуль ЦП, що обробляє команди з операторської панелі та виконує їх через інші модулі контролера згідно з програмованим алгоритмом. Він також містить розширювальну плату для обробки та генерації аналогових сигналів та розширювальну плату RS-485 для реалізації протоколу ModBus-RTU для зв’язку з іншими пристроями.
  • Модуль управління осі, що керує роботою 3 серводвигунів на основі команд з модуля ЦП. Він забезпечує сигнал управління швидкістю для приводу (0 – 10 В) та повернення інформації про позицію за допомогою інкрементного енкодера з сигналами ABZ. Кожний канал управління осі має гальванічну ізоляцію для всіх вхідних та вихідних сигналів.
  • Модулі введення/виведення для дискретних сигналів. Спеціально розроблені для цієї машини, що дозволяє підключення зовнішніх модулів введення та виведення з мінімальними змінами в електротехнічній схемі машини. Ці модулі обробляють дискретні вхідні сигнали та генерують сигнали керування згідно з командами з модуля ЦП. Усі канали мають оптичну ізоляцію.
Прокрутка до верху

Наша адреса

Зверніться до нас, щоб спілкуватися та безперешкодно співпрацювати.

Комерційний відділ:

Бухгалтерія: