Автоматизація та модернізація виробництва

Для чого використовується автоматизація та модернізація виробництва на підприємстві.

Уявімо, що на ринку з’явилась потреба у пристрої, який вирішуватиме певну проблему і задовольнятиме потребу клієнтів. Як ми перетворюємо цю ідею на реальний продукт? Давайте поглянемо на кожен крок, з яких складається розробка певного пристрою, який необхідний замовнику.

Визначення потреб та вимог

Спочатку фахівці відділу розробки радіоелектронної апаратури обговорюють із замовником, що саме і як саме має робити майбутній пристрій. Під час цієї зустрічі ми визначаємо, задачі пристрою, перелік бажаних функції та інші побажання.

Створення технічного завдання

На основі отриманих вимог ми формуємо технічне завдання. Це документ, де детально описано всі характеристики та функції майбутнього пристрою. Під час розробки ми маємо постійно орієнтуватись на цей документ.

Розробка принципової схеми

Наші інженери відділу розробки Ascom приступають до створення принципової електричної схеми. Ця схема показує, які електронні компоненти будуть використані в пристрої та як вони будуть з’єднані між собою. Ця схема є основою для будь-яких електронних пристроїв. Сучасні електронні пристрої майже завжди будуються на основі мікроконтролерів – це спрощує схему і дозволяє легше налагоджувати пристрій та легко змінювати функціонал за наявності такої потреби. Натомість використання мікроконтролерів вимагає від інженера знань не лише про те як працюють ті чи інші радіоелементи, але й також досвіду в області програмування.

Розробка друкованої плати

Після того, як схема готова, наступний крок — це перетворення принципової схеми у модель друкованої плати. Створення  друкованої плати це процес, де кожен компонент із принципової схеми розташовується на моделі і між цими компонентами проводяться доріжки – з’єднання, які виконують роль провідників.

Виготовлення прототипу плати

Коли дизайн плати готовий, ми виготовляємо прототип. Це дасть нам змогу побачити на практиці, як наш пристрій працює в реальному часі. Після цього створюється програмне забезпечення та внесяться необхідні корективи перед тим, як розпочати масове виробництво. На цьому етапі все постійно узгоджується безпосередньо з замовником.

Розробка програмного забезпечення

Після створення апаратної частини, команда інженерів Ascom починає працювати над створенням програмного забезпечення, яке буде керувати пристроєм. Вони пишуть спеціальний машинний код, який забезпечить виконання всіх передбачених замовником функцій, проводять налагодження пристрою і оформляють інтерфейс користувача.

Тестування та оптимізація

Коли прототип готовий, наші спеціалісти проводять серію контрольних тестів, щоб переконатись у тому, що пристрій відповідає всім вимогам технічного завдання і є повністю надійним. Це включає тестування на помилки, перевірку взаємодії з іншими пристроями, якщо це передбачено проектом, та оцінку зручності користування. Також можливий етап тестування в реальних робочих умовах, де виявляються нюанси роботи, які не можуть бути виявлені в лабораторних умовах. Після цього за потреби вносяться зміни до програми.

Заключення

На цьому процес активної розробки завершено. З часом потреби можуть змінитися, тому наша команда завжди готова внести зміни в програму, таким чином ми слідкуємо за тим, щоб наш пристрій був актуальним, а його функціональність відповідала сучасним потребам та тенденціям ринку.

Ця історія — це не просто про створення пристрою, це про втілення ідеї в реальність, що вимагає тісної співпраці професіоналів, які діляться спільною метою створити щось нове і корисне.

 

Прокрутити вгору

Наша адреса

Зверніться до нас, щоб спілкуватися та безперешкодно співпрацювати.

Комерційний відділ:

Бухгалтерія: