Автоматизація виробництва Дніпро

«Ascom» є дистриб’ютором повного спектру продукції промислової автоматизації.

Прагнучи запропонувати найкраще для наших клієнтів, ми співпрацюємо тільки з високонадійними виробниками електрообладнання, що забезпечують найшвидші поставки та найнижчі ціни.

Завдяки висококваліфікованому персоналу та постійному прагненню до зростання ми можемо запропонувати найкращий рівень комплексного обслуговування та технічної підтримки.

Найвища гнучкість, довіра та надійність – основні принципи нашої компанії. Вибираючи компанію «Ascom» як постачальника, ви отримаєте сильного та досвідченого партнера.

Наш асортимент продукції поширюється від простих електронних компонентів і комутаторів до високовольтних складних систем.

Промислова автоматизація означає використання робототехніки, машин і систем керування для виконання завдань, які традиційно виконували люди. Автоматизація може підвищити продуктивність, якість і безпеку у виробництві та інших промислових цілях.

Технологія автоматизації включає широкий спектр інструментів і технологій, таких як роботи, верстати з числовим програмним керуванням, програмовані логічні контролери, системи комп’ютерного числового керування і промислові датчики. Системи автоматизації можуть бути інтегровані в існуючі виробничі лінії або автономні та можуть використовуватися для збору даних для профілактичного обслуговування обладнання.

Промислова автоматизація пропонує ряд переваг порівняно з традиційною ручною працею. Автоматизовані засоби можуть працювати швидше й точніше, ніж люди, і вони можуть працювати цілодобово, не втомлюючись, і можуть збирати дані для моніторингу технічного стану обладнання та зменшення відходів в процесі виробництва продукції. Автоматизація виробництва Дніпро також може допомогти підвищити безпеку в небезпечних умовах праці.

В останні роки промислова автоматизація була прийнята в ряді галузей промисловості, включаючи виробництво автомобілів, виробництво продуктів харчування та напоїв, фармацевтику та збірку електроніки. Очікується, що ця тенденція збережеться, оскільки компанії шукатимуть шляхи підвищення ефективності та конкурентоспроможності своєї продукції.

Промислова автоматизація виробництва Дніпро може зробити ваші виробничі лінії безпечними використовуючи для цього програми для керування машинами та іншими технологіями промислового обладнання. Машина приймає рішення без втручання людини на основі свого програмування, щоб підвищити ефективність вашої роботи.

Що таке промислова автоматизація виробництва та її види.

На сучасних заводах і складах промисловість завжди була автоматизована. Промислові автоматизовані системи Дніпро використовують засоби керування, такі як комп’ютери, програмне забезпечення та роботизовані пристрої для виконання традиційної ручної роботи.

Ця передова технологія автоматично керує обладнанням промислових будівель, значно зменшуючи участь операторів. Системи автоматизації, як правило, включають цикли зворотного зв’язку та програмне забезпечення датчиків, які можуть вручну змінювати операції для досягнення оптимального значення, якщо дані в реальному часі запускають їх.

Процес промислового виробництва зазвичай починається з сировини на одній машині, а потім обробляється на наступній послідовності багатьох.

Сьогодні промислова автоматизація використовується у виробництві багатьох галузей. Будь-яка машина може бути електромеханічним пристроєм, таким як двигуни чи навіть цілі станки. Тим не менш, вони також можуть бути хімічними машинами, такими як печі та сушарки – все, що потрібно для отримання бажаного кінцевого продукту.

Промислова автоматизація покращує якість продукції та знижує витрати на виробництво та проектування завдяки інтеграції інноваційних технологій із послугами. Різні сектори розглядають різні продукти, щоб вирішити свої проблеми з автоматизованими пристроями.

Приклад промислової автоматизації

Передова робототехніка може приймати важливі рішення під час виробничих операцій. Роботи та верстати з ЧПК є чудовими прикладами сучасного обладнання для автоматизації виробництва. Автоматизовані пристрої можуть контролювати події різноманітними способами та підвищувати ефективність шляхом моніторингу даних, що призводить до зменшення відходів на виробничій лінії.

Підвищіть якість і гнучкість свого виробничого процесу

У минулому автоматизовані системи виробництва були призначені для підвищення продуктивності та економії витрат, пов’язаних із ручними операціями. Тим не менш, автоматизація відходить від підвищення якості та гнучкості у виробництві. Поршневі штуцери для автомобілів вручну встановлювалися в двигун з нормою в деяких випадках 1-1,5%. Автоматизовані машини виконують це завдання, в середньому 0,000-11% помилок на годину.

Цілями промислової автоматизації є:

– Підвищення продуктивності

– Рішення для зниження витрат (особливо для людської праці)

– Поліпшення якості продукції

– Ефективне використання ресурсів

– Отримання більшого прибутку

Види промислової автоматизації виробництва

Фіксована автоматизація виробництва
На відміну від змінних систем автоматизації, які дозволяють вносити зміни вручну, системи фіксованої автоматизації працюють з однаковою швидкістю протягом усього дня без змін від однієї зміни до іншої. Ці системи, як правило, зустрічаються у виробництві чи громадському харчуванні, де виробництво великих обсягів є ключовим для успіху та продуктивності.

Програмована система автоматизації
У програмованій системі автоматизації послідовність операцій, а також конфігурацію обладнання можна змінювати за допомогою електронних засобів керування. Ця система зазвичай вимагає значного часу та зусиль для перепрограмування машин і найчастіше використовується в серійному виробництві для підвищення продуктивності.

Гнучкі рішення автоматизації
Гнучка система автоматизації зазвичай завжди контролюється комп’ютерами і часто впроваджується там, де кінцевий продукт постійно змінюється. На основі коду, наданого оператором комп’ютеру, він отримує необхідні інструменти чи обладнання, що потрібні для створення різних ефектів – так само, як може бути незліченна кількість версій однієї моделі автомобіля залежно від року випуску чи рівня комплектації. Верстати з ЧПК є одним з найкращих прикладів цієї системи.

Інтегрована система автоматизації виробництва
Інтегрована система автоматизації — це набір незалежного обладнання, процесів і даних, які працюють синхронно під керуванням систем керування для впровадження системи автоматизації виробництва. Іншими словами, це коли ви використовуєте програмне забезпечення або обладнання, кероване мікропроцесорами, наприклад, роботів або комп’ютерів, щоб виконувати свою роботу замість того, щоб покладатися на людей.

Комп’ютери, які беруть участь в автоматизації виробництва, працюють на стандартних операційних системах із спеціальним пакетом програмного забезпечення від постачальника, який надає їм можливості керування промисловими процесами. Основне призначення — візуалізація та параметризація процесу. Для контролю та зв’язку використовується унікальний промисловий Ethernet, який може бути гігабітною локальною мережею або будь-якою бездротовою топологією.

Замовити автоматизацію виробництва або купити автоматизацію виробництва в Києві звертайтесь до нас за телефоном +38 067 648 84 99, і наші спеціалісти допоможуть вам вибрати найкращий варіант для вашої галузі виробництва.

Our Company Goals - Driving Success: ASCOM's Commitment to Innovation and Excellence
Прокрутити вгору

Наша адреса

Зверніться до нас, щоб спілкуватися та безперешкодно співпрацювати.

Комерційний відділ:

Бухгалтерія: