Автоматизація виробництва Вінниця

Автоматизація виробництва зазвичай розглядається як використання обладнання для автоматизації систем або виробничих процесів для підвищення ефективності та зменшення потреби в ручному введенні. Автоматизація може допомогти пришвидшити виробництво та значно знизити витрати, оскільки процеси зменшать кількість ручної праці співробітників, що дозволить їм зосередити свій досвід на стратегічному нагляді за дорученими функціями.

Автоматизація виробництва передбачає використання машин для виконання роботи, яку зазвичай виконують люди. Його стали асоціювати з електромеханічними системами, які запрограмовані на виконання різних завдань і процесів. Промислова автоматизація виробництва не завжди може бути рішенням для виробників, але більшість компаній можуть отримати вигоду від використання одного з багатьох різних типів автоматизації, про які ми докладніше розповідаємо нижче.

Існує три різних типи систем промислової автоматизації:

Виправлена автоматизація

Також відома як «жорстка автоматизація», фіксована автоматизація відноситься до системи, яка має фіксоване завдання, і її непросто змінити з одного стилю продукту на інший. Він характеризується високими темпами виробництва та високим бар’єром входу. Програмування міститься в машинах у формі шестерень, проводів та іншого обладнання. Стаціонарна автоматизація виробництва Вінниця підходить для продукції, яка виробляється у великих обсягах — гарним прикладом можуть бути транспортні лінії обробки, які є в автомобільній промисловості, автоматичних складальних машинах та в спеціальних хімічних процесах. Можуть відбутися зміни, але для цього потрібно буде зупинити лінію, а технічні працівники вручну повинні поміняти інструменти.

Програмована автоматизація

Програмована автоматизація виробництва використовується виробниками для випуску продукції партіями. Ці партії можуть варіюватися від кількох десятків виробів до кількох тисяч. Кожного разу виробниче обладнання має бути перепрограмовано та змінено з урахуванням нової специфіки продукту; це займає певний проміжок часу. Програмована автоматизація зазвичай має нижчі показники виробництва, ніж фіксована автоматизація, але це просто тому, що обладнання розроблено для полегшення зміни продукту. Вартість тривалого простою призвела до розширення програмованої автоматизації, відомої як гнучка автоматизація.

Гнучка автоматизація

Ключовим недоліком програмованої автоматизації виробництва є час простою, який виникає, коли обладнання замінюється на нові продукти. Гнучка автоматизація — це розширення, призначене для подолання цієї проблеми. Воно робить це, виконуючи перемикання автоматично. Недоліком є те, що це може обмежити обладнання для запуску частин, які мають подібні інструменти або вимагають додаткових пристроїв, щоб уможливити перемикання. Це означає, що різноманітність продуктів значно менша завдяки гнучкій автоматизації, щоб забезпечити швидке автоматичне перемикання. Оскільки програми потрібно змінювати, гнучку автоматизацію часто підключають до мережі. Це додає цінність, оскільки означає, що виробники можуть керувати виробництвом дистанційно. Гнучка автоматизація також означає, що продукти більше не виробляються партіями, оскільки суміш продуктів може виготовлятися одночасно.

Приклади автоматизації, що використовується у виробництві

У цьому розділі ми розглянемо різні приклади автоматизованих виробничих процесів, які допоможуть вам і вашому бізнесу визначити, який тип автоматизації може бути корисним для вашого виробництва.

Приклади фіксованої автоматизації

Фіксована автоматизація найкраще підходить для швидкого виробництва продукту унікального стилю.

Ось кілька прикладів:

Автоматизовані складальні машини
Хімічні виробничі процеси
Транспортно-розвантажувальні конвеєрні системи
Лінії передачі механічної обробки
Автоматизація процесів фарбування та нанесення покриттів
Системи веб-обробки та конвертації

Приклади програмованої автоматизації

Програмована автоматизація найкраще підходить для виробників, які виготовляють партії різних продуктів. Приклади:

Верстати з числовим програмним керуванням (NC).
Програмовані логічні контролери (PLC)
Промислові роботи
Виробництво заморожених продуктів

Приклади гнучкої автоматизації

Гнучка автоматизація найкраще підходить для швидкого виробництва різноманітних однотипних продуктів і автоматичного виконання змін. Найкращим прикладом гнучкої автоматизації є рука робота, яку можна запрограмувати для виконання різних завдань, таких як вставляти гвинти, свердлити отвори, шліфувати, зварювати, вставляти заклепки та розпилювати фарбу.

Виробники використовують промислових роботів для виконання таких задач як:

Дугове зварювання
Точкове зварювання
Транспортування матеріалів
Догляд за машиною
Живопис
Збірка
Механічне різання, шліфування, видалення задирок і полірування
Склеювання, герметизація та напилення матеріалів

Автоматизацію виробництва також можна використовувати для контролю за всім виробничим процесом. Коли автоматизація використовується для покращення збору даних і аналітики в режимі реального часу під час моніторингу виробництва, незначні чи серйозні проблеми можна виявити на ранній стадії та підвищити ефективність процесу.

Які переваги автоматизації виробництва в моніторингу виробництва

Автоматизоване програмне забезпечення для моніторингу виробництва надає рішення для компаній, які прагнуть розширити та вдосконалити свою конвеєрну лінію. Він надає такі можливості:

Підключення – підключіть цех підприємства, щоб створити замкнуту систему, яка вимірюватиме продуктивність та інше обладнання в режимі реального часу. Дійсно пов’язана замкнута система забезпечує точну видимість у виробництві. Підключивши та автоматизувавши свій моніторинг виробництва, ви отримаєте потужну аналітику, яка забезпечить проактивне розуміння ситуації в цілому.

Автоматизація – автоматизуйте збір даних, щоб підвищити ефективність інформації та отримати уявлення про якість виробництва. Озброївшись цією інформацією, ваші оператори, менеджери та керівники можуть розробити тактичні та стратегічні плани для вдосконалення процесів і досягнення операційної досконалості.

Відстеження – компанії можуть відстежувати дані для отримання миттєвого зворотного зв’язку з чіткою візуалізацією своїх виробничих показників у режимі реального часу. Візуалізація може мати форму інтерактивних інформаційних панелей для прямого інтерфейсу оператора, надійних звітів, налаштованих для кожного користувача, або автономних чи напівавтономних дій для контролю якості та продуктивності.

Аналіз – аналізуйте операції, щоб виявити вузькі місця та визначити проблемні області для постійного вдосконалення виробництва. Цей аналіз може підвищити загальну ефективність обладнання, покращити практику планування та інвентаризації, скоротити час простою та підвищити продуктивність на одного працівника.

Our Company Goals - Driving Success: ASCOM's Commitment to Innovation and Excellence
Прокрутка до верху

Наша адреса

Зверніться до нас, щоб спілкуватися та безперешкодно співпрацювати.

Комерційний відділ:

Бухгалтерія: