Система ЧПК для модернізації верстатів

Контролер ЧПК має в своєму складі:

- модуль блока живлення, перетворюючий напругу DC24V в напругу необхідну для всіх елементів контролера;

- модуль ЦП, котрий обробляє команди від панелі оператора та через інші модулі контролера і виконує їх згідно запрограмованого алгоритма;

- плату розширення RS-485, що дає змогу реалізувати протокол ModbusRTU для зв’язку з іншими пристроями;

- модуль керування осями. Керує роботою 3-х сервоприводів, згідно команд поступаючих з модуля ЦП;

- сигнал керування швидкістю привода (0 – 10 В);

- сигнал зворотнього зв’язку по положенню: інкрементальний енкодер, сигнали ABZ;

- кожен канал керування віссю має гальванічну розв’язку по всім вхідним і вихідним сигналам;

- модулі вводу/виводу дискретних сигналів. Спеціально розроблені для даного верстата так, щоб можна було виконати підключення винесених модулів входів та виходів, для мінімального внесення змін в схему електроавтоматики верстата. Виконують обробку дискретних вхідних сигналів, а також, формують керуючі вихідні сигнали, згідно команд поступаючих з модуля ЦП. Всі канали мають оптичну розв’язку.

Універсальна модульна система ЧПК на базі контролера UniCon32. Дає змогу виконувати модернізацію наявного обладнання або будувати системи керування для нового обладнання, згідно будь-яких вимог замовника.

Можливості: Модульність системи дає змогу зібрати систему ЧПК, в котрій наявна необхідна кількість дискретних та аналогових входів/виходів, підтримувати зв’язок з зовнішніми пристроями за допомогою стандартних інтерфейсів зв’язку (RS232, RS485, RS422, CAN, Ethernet), обробляти різноманітні типи датчиків зворотнього зв’язку, а також, здійснювати керування роботою приводів координат як аналоговими сигналами, так і по «польовим» шинам даних.

Ваше ім'я (*)

Ваш телефон (*)

Ваш e-mail

×