Система ЧПК для деревообробного верстата МАКА SE-27-CNC-DS

Об’єкт автоматизації: Спеціалізований деревообробний центр для одночасної обробки дверного полотна з боку петель і замка MAKA SE-27-CNC-DS.

Комплект поставки:

- два контролера UniCon32;

- пульт оператора.

Виконані монтажні і пусконалагоджувальні роботи. Програмне забезпечення СЧПК адаптовано під задачі виконувані верстатом.

ОПИС СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ:

Пульт оператора має в своєму складі: робочу станцію на базі ПК, сенсорний 19-дюймовий монітор, вологозахищену металічну клавіатуру з трекболом, кнопки ввімкнення електроавтоматики, а також сигнальні лампи.

Пульт оператора дає змогу вводити і редагувати тексти програм з клавіатури, USB-накопичувача, або отримувати їх по мережі Ethernet. В процесі роботи верстата на монітор віводиться інформація про виконувану команду, позиції та стан органів верстата. За допомогою пульта оператор має можливість вводити робочі параметри системи, розмір інструменту, запускати та зупиняти виконання програми, регулювати поточну швидкість переміщень виконуваної програми на кожній стороні і т.п.

Пульт оператора по роздільному Ethernet-каналу передає керуючі команди на контролери ЧПК, а також отримує зворотню інформацію про стан системи.

Кожен контролер ЧПК має в своєму складі:

- модуль живлення, перетворюючий напругу DC24V в напругу необхідну для всіх елементів контролера;

- модуль ЦП, котрий обробляє команди від панелі оператора і через інші модулі контролера виконує їх, згідно запрограмованого алгоритма. Також в своєму складі має: плату розширення обробляючу і формуючу аналогові сигнали; плату розширення RS-485, що дає змогу реалізувати протокол ModBus-RTU для зв’язку з іншими пристроями;

- модуль керування осями, що керує роботою 3-х сервоприводів, згідно команд поступаючих з модуля ЦП. Сигнал керування швидкістю привода (0 – 10 В). Сигнал зворотнього зв’язку по положенню: інкрементальний енкодер, сигнали ABZ. Кожен канал керування віссю, має гальванічну розв’язку по всім вхідним і вихідним сигналам;

- модулі вводу/виводу дискретних сигналів. Спеціально розроблені для даного верстата так, щоб можна було виконати підключення винесених модулів входів і виходів, для мінімального внесення змін в схему електроавтоматики верстата. Виконують обробку дискретних вхідних сигналів, а також формують керуючі вихідні сигнали згідно команд поступаючих з модуля ЦП. Всі канали мають оптичну розв’язку.

Ваше ім'я (*)

Ваш телефон (*)

Ваш e-mail

×