Компанію «НВП АСКОМ» було сформовано в 2011 році, для забезпечення економічно ефективних рішень в сфері автоматизації виробництва. В результаті безперервних інновацій, компанія перетворилася на постачальника систем керування для онлайн-моніторингу та контролю процесів у багатьох галузях промисловості. В процесі аналізу виробництва, нам вдалося налагодити випуск продукції, котра може використовуватися в найрізноманітніших сферах виробництва і навіть у побуті. Наш досвід спрямовано на підтримку продуктивності та якості, кінцевим результатом якого є зниження собівартості продукції і, як результат – конкурентоспроможність на світовому ринку. Наша філософія базується на системній інтеграції.

Українська компанія ASCOM Черкаси розробляє і виготовляє верстати та інші продукти для автоматизації процесу виготовлення різноманітних видів продукції. Модернізація обладнання дозволить виробнику істотно знизити витрати на виготовлення продукції, що робить її собівартість набагато нижчою.

Ми використовуємо досвід та знання в області вимірювання і керування виробництвом, в поєднанні з найновішим програмним забезпеченням технологічних процесів промислового стандарту. Ми пропонуємо рішення, котрі забезпечують найбільшу віддачу від інвестицій для вашого підприємства.

Ваше ім'я (*)

Ваш телефон (*)

Ваш e-mail

×