Пропонуємо вам металодетектори на транспортер та конвеєр. Доставка, монтажні роботи та встановлення. В процесі переробки деревини в тріску, спочатку її необхідно вичистити від металічного сміття. Як показує практика, часто в деревних відходах, що постачаються на переробні підприємства, виявляються різноманітні предмети: молотки, ломи, ланцюги, ключі та інші металічні вироби. В потоці матеріалу оператору важко, а інколи і неможливо, виявити такі елементи. При потраплянні великих металічних частин на ніж для дробіння матеріалу, він або швидше зношується, або взагалі виходить з ладу. Щоб уникнути таких ситуацій, використовують металодетектори.

Компанія ASCOM Черкаси на протязі 10 років розробляє і впроваджує системи керування різноманітним технологічним обладнанням, задача якого – підвищити рівень автоматизації виробництва, отже і продутивність, знижуючи при цьому собівартість продукції. До таких розробок відноситься металодетектор для встановлення під транспортерну стрічку – прилад вкрай необхідний для використання на пристроях для дробіння деревини.

З точки зору конструкції, металодетектор являє собою пластину з підсилюючими ребрами та кількома електромагнітними котушками, за допомогою яких детектуються металічні предмети. В корпусі також встановлюється електронна схема на базі мікроконтролера: вона виконує необхідні виміри. Розміри детектора залежать від ширини транспортера, на котрий він монтується.

Конструктивні особливості обладнання:

– плоска форма дає змогу розмістити сканер під транспортером. Порівняно з тунельними металодетекторами, така конструкція має перевагу – прилад розташовано не в зоні подачі матеріалу, котра часто виконанується гідравлічними маніпуляторами, через що підвищується ризик пошкодження скануючого обладнання.
– металодетектор – функціонально завершений пристрій. Він підключається до зовнішньої апаратури за допомогою шини ModBus-RTU (найбільш поширена відкрита шина обміну даними різноманітних промислових пристроїв) для отримання інформації про виміри, а також налаштування його роботи. Окрім того, у схеми в наявні два дискретних виходи. При виявленні металічних предметів вони підключаються до виконавчих механізмів, наприклад, світлосигнальної арматури и реле блокуючому роботу транспортера.

Як це працює?

Дерево, завантажене на стрічку транспортера, потрапляє в зону, де встановлено обладнання металопошуку. Між передаючими та приймаючими катушками утворюється електромагнітне поле, яке проникає через матеріал на конвеєрній стрічці. По рівню змін поля та заданим параметрам система приймає рішення про наявність металу і формує сигнал аварії: він може вимикати транспортер, індикуватися за допомогою світлосгнальної арматури і т.п.. Після цього оператор повинен усунути металічний предмет, скинути «аварію» (натисканням кнопки) та продовжити роботу. Так як металодетектор підключається до ПЛК за допомогою шини ModBus – можливо реалізувати будь-який функціонал реакції системи на виявлення металічних елементів. Також, за необхідності, в схему можна ввімкнути сенсорну графічну панель оператора, за допомогою якої виконуються налаштування роботи металодетектора і показуються результати вимірів.

Отже, металодетектори компанії Ascom Черкаси – це:

– захист обладнання від пошкоджень через потрапляння металічного сміття;
– бюджетне вирішення проблеми;
– зниження витрат виробництва і часу на проведення ремонтних робіт;
– простота в обслуговуванні та експлуатації.

І пам’ятайте – якісний продукт позитивно впливає на репутацію компанії.

Ваше ім'я (*)

Ваш телефон (*)

Ваш e-mail

×